super, a pasek to zdobycz sh czy jakaś sieciówka ?
NIE WIEM CZY TO SWETEREK CZY KURTECZKA ALE PODOBA MI SIE BARZO :)
pasek -stradivariuskurtka H&M
kurtka i bluzka cudo!
bardzo fajna ta kurteczka :)pozdrawiamDaisyLinehttp://daisyline.blogspot.com/
boska kurtałka a i bluzeczka sliczna!http://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com
kurteczka jest piękna <3
przepiekna ta Twoja kurtka:) zakochalam sie w niej:)
fantastyczna bluzka! ma świetny fason i cudowny kolor, no po prostu och i ach :)
Fajny zestaw super sweterek zapraszam na http://justynjjacollection.blogspot.com/
super, a pasek to zdobycz sh czy jakaś sieciówka ?
OdpowiedzUsuńNIE WIEM CZY TO SWETEREK CZY KURTECZKA ALE PODOBA MI SIE BARZO :)
OdpowiedzUsuńpasek -stradivarius
OdpowiedzUsuńkurtka H&M
kurtka i bluzka cudo!
OdpowiedzUsuńbardzo fajna ta kurteczka :)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam
DaisyLine
http://daisyline.blogspot.com/
boska kurtałka a i bluzeczka sliczna!
OdpowiedzUsuńhttp://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com
kurteczka jest piękna <3
OdpowiedzUsuńprzepiekna ta Twoja kurtka:) zakochalam sie w niej:)
OdpowiedzUsuńfantastyczna bluzka! ma świetny fason i cudowny kolor, no po prostu och i ach :)
OdpowiedzUsuńFajny zestaw super sweterek zapraszam na http://justynjjacollection.blogspot.com/
OdpowiedzUsuń