środa, 25 sierpnia 2010
wakacje...... piękne ,udane :)
Hmmm wracam wracam .Jak to wakacje ciągle coś, nie mam czasu na nic, Egipt, pożniej wspólne wakacje z siostra i mama nad morze ,wyjazd do kuzynki i jestem .W piątek uzupełnie całe moje zaległości
sobota, 7 sierpnia 2010
wróciła :)
Przepraszam za tak długą przerwe ale byłam na niezapomnianych, pięknych wrażeń WAKACJACH.
7 dni spędziłam w EGIPCIE dokładnie w Hurgadzie .Zapraszam jutro na mojego bloga na nowe posty z mojej podroży z upalnego Edziptu :P :)Egipt ma swój urok hmmm ten ich bałagan dookoła ,nachalni,na ulicach dzieje się wszystko ,poprostu jednym słowem zupełnie inny świat niż u nas ale polecam piękne rafy koralowe,palmy,pustynia ...... Jednym słowem RAJ :)
7 dni spędziłam w EGIPCIE dokładnie w Hurgadzie .Zapraszam jutro na mojego bloga na nowe posty z mojej podroży z upalnego Edziptu :P :)Egipt ma swój urok hmmm ten ich bałagan dookoła ,nachalni,na ulicach dzieje się wszystko ,poprostu jednym słowem zupełnie inny świat niż u nas ale polecam piękne rafy koralowe,palmy,pustynia ...... Jednym słowem RAJ :)
sobota, 24 lipca 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)