środa, 25 sierpnia 2010

wakacje...... piękne ,udane :)

Hmmm wracam wracam .Jak to wakacje ciągle coś, nie mam czasu na nic, Egipt, pożniej wspólne wakacje z siostra i mama nad morze ,wyjazd do kuzynki i jestem .W piątek uzupełnie całe moje zaległości

sobota, 7 sierpnia 2010

wróciła :)

Przepraszam za tak długą przerwe ale byłam na niezapomnianych, pięknych wrażeń  WAKACJACH.
7 dni spędziłam w EGIPCIE  dokładnie w Hurgadzie   .Zapraszam jutro na mojego bloga na nowe posty z mojej podroży z upalnego Edziptu :P :)Egipt ma swój urok hmmm ten ich bałagan dookoła ,nachalni,na ulicach dzieje się wszystko ,poprostu jednym słowem zupełnie inny świat niż u nas ale polecam piękne rafy koralowe,palmy,pustynia ...... Jednym słowem RAJ :)