sobota, 24 lipca 2010

...













10 komentarzy:

  1. super, a pasek to zdobycz sh czy jakaś sieciówka ?

    OdpowiedzUsuń
  2. NIE WIEM CZY TO SWETEREK CZY KURTECZKA ALE PODOBA MI SIE BARZO :)

    OdpowiedzUsuń
  3. pasek -stradivarius
    kurtka H&M

    OdpowiedzUsuń
  4. bardzo fajna ta kurteczka :)
    pozdrawiam
    DaisyLine
    http://daisyline.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. boska kurtałka a i bluzeczka sliczna!

    http://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. przepiekna ta Twoja kurtka:) zakochalam sie w niej:)

    OdpowiedzUsuń
  7. fantastyczna bluzka! ma świetny fason i cudowny kolor, no po prostu och i ach :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Fajny zestaw super sweterek zapraszam na http://justynjjacollection.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń