Przepraszam za tak długą przerwe ale byłam na niezapomnianych, pięknych wrażeń WAKACJACH.
7 dni spędziłam w EGIPCIE dokładnie w Hurgadzie .Zapraszam jutro na mojego bloga na nowe posty z mojej podroży z upalnego Edziptu :P :)Egipt ma swój urok hmmm ten ich bałagan dookoła ,nachalni,na ulicach dzieje się wszystko ,poprostu jednym słowem zupełnie inny świat niż u nas ale polecam piękne rafy koralowe,palmy,pustynia ...... Jednym słowem RAJ :)
Kocham Egipt ;) Zazdroszcze ze dopeiro wrocilas. Ja juz dawno nie byłam..
OdpowiedzUsuńhttp://subiektywnie1606.blogspot.com