Kurtka jest fantastyczna!Pozdrawiam i zapraszam do siebie.Ann. z www.pinacoolada.blogspot.com
Ładna kurtka i spodnie, choć raczej razem bym ich zestawiła, za dużo to nie zdrowo ;) Mają podobne odcienie i dlatego oddzielnie wyglądałyby lepiej, według mnie ;) Blog interesujący, nie powiem ;)
Kurtka jest fantastyczna!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam do siebie.
Ann. z www.pinacoolada.blogspot.com
Ładna kurtka i spodnie, choć raczej razem bym ich zestawiła, za dużo to nie zdrowo ;) Mają podobne odcienie i dlatego oddzielnie wyglądałyby lepiej, według mnie ;)
OdpowiedzUsuńBlog interesujący, nie powiem ;)