sobota, 10 lipca 2010

nasycenie



















                                           










2 komentarze:

  1. Kurtka jest fantastyczna!
    Pozdrawiam i zapraszam do siebie.
    Ann. z www.pinacoolada.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładna kurtka i spodnie, choć raczej razem bym ich zestawiła, za dużo to nie zdrowo ;) Mają podobne odcienie i dlatego oddzielnie wyglądałyby lepiej, według mnie ;)
    Blog interesujący, nie powiem ;)

    OdpowiedzUsuń