wtorek, 1 czerwca 2010





Od jakiegos czasu inspiruje mnie MODA DZIECIĘCA..
PrZegladam wybiegi dzieci dla znanych projektantów.Widok dzieci na wybiegu jest zniewalajacy.Ich zachowanie nieziemskie spojrzenie,miny , poruszanie sie,poprostu jedym słowem
CUDNIE !!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz