wtorek, 1 czerwca 2010
Od jakiegos czasu inspiruje mnie MODA DZIECIĘCA..
PrZegladam wybiegi dzieci dla znanych projektantów.Widok dzieci na wybiegu jest zniewalajacy.Ich zachowanie nieziemskie spojrzenie,miny , poruszanie sie,poprostu jedym słowem
CUDNIE !!!!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz